merilista
7.0MERIİyi fırsat
Muratpaşa, Antalya'da 3 yatak odalı daire — €1,050,000

Antalya · Turkey

Muratpaşa, Antalya'da 3 yatak odalı daire — €1,050,000

+28

Muratpaşa, Antalya'da 3 yatak odalı daire — €1,050,000

Antalya · Turkey

€1,050,000·Apartment·3 bedrooms·2 bathrooms·176 m²·MERI 7.0

Fenix 40 Projesi, Antalya'nın merkezi bir bölgesi olan Muratpaşa'nın Gençlik Mahallesi'nde yer almaktadır. Bu bölge, canlı kentsel yaşam tarzı ile tanınmaktadır. Karaalioğlu Parkı gibi rekreasyon alanlarına ve kafe, restoran ve eğitim kurumları gibi temel hizmetlere yakınlığı ile öne çıkmaktadır. Emlak, Işıklar Caddesi'ne yaklaşık 400 metre ve tarihi Kaleiçi'ne 750 metre mesafede bulunarak, erişilebilirlik ve kültürel deneyimlere değer verenler için cazibesini artırmaktadır.

Bu mülk, konforlu bir yaşam alanı ile potansiyel kira getirisi arayan yatırımcılar ve taşınmacılar için özellikle uygundur. Yerel emlak piyasası, sunduğu olanaklar ve stratejik konumu sayesinde sürekli bir talep göstermekte olup, alıcılar rekabetçi emlak değerleri bekleyebilirler. Dairelerin tasarımı ve kompleks içindeki kapsamlı olanaklar, hem aileler hem de bireyler için uygun bir yaşam seçeneği sunarak dinamik bir bölgede yaşam imkanı sağlamaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Gençlik Mahallesi, merkezi konumu ve olanakları sayesinde güçlü bir talep sunmaktadır.

• 176m² için €1,050,000 fiyatlandırılmıştır, uzun vadeli değer artışı potansiyeli sunmaktadır.

• Hem kişisel kullanım hem de büyüyen bir pazarda kira yatırımı için uygundur.

TürApartment
Yatak odaları3
Banyolar2
Yaşam alanı176 m²
Plot area3 m²
Fiyat / m²€5,966
ŞehirAntalya
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_AYT-04516-3-GroundFloor

Location

antalya’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€1,050,000

5,966 / m²·MERI 7.0
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname