merilista
7.6MERIİyi fırsat
Bodrum'da 4 Yatak Odalı Villa — €859,000

Bodrum · Turkey

Bodrum'da 4 Yatak Odalı Villa — €859,000

+29

Bodrum'da 4 Yatak Odalı Villa — €859,000

Bodrum · Turkey

€847,000·Villa·4 bedrooms·4 bathrooms·271 m²·MERI 7.6

Bodrum'un bir mahallesi olan Gümüşlük, tarihi cazibeyi modern yaşamla harmanlayarak, antik Myndos şehrinin kalıntılarını ve manzaralı kıyı manzaralarını sunmaktadır. Bu bölge, sanatsal atmosferi ile tanınmakta olup, yıllık klasik müzik festivali düzenlemekte ve bakir plajlara ve geleneksel balıkçı köylerine erişim sağlamaktadır. Yakınlarda, günlük yaşam için gerekli hizmetleri sunan kafeler, restoranlar ve marketler bulunmaktadır. Mülk, en yakın plaja yaklaşık 2 km ve lüks Yalıkavak Marina'ya 7 km mesafededir, bu da huzur ve erişilebilirlik dengesini sağlamaktadır.

Müstakil villalar, kiralama fırsatları arayan yatırımcılardan, tatil kaçamağı arayan ikinci ev alıcılarına ve kültürel açıdan zengin bir ortamda kalıcı ikametgah isteyen göçmenlere kadar çeşitli alıcılara hitap etmektedir. Yerel emlak pazarında sürekli bir talep gözlemlenmekte olup, bu mülkler, popüler turistik cazibe merkezlerine ve temel hizmetlere yakınlıkları nedeniyle uzun vadeli yatırım için uygun bir seçenek sunmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Gümüşlük, sanatsal topluluğu ve tarihi önemi ile aranan bir bölgedir.

• €859,000 fiyatıyla, bu villalar 271 m² genişlik sunarak alıcılar için cazip bir seçenek oluşturmaktadır.

• Bölgenin artan popülaritesi nedeniyle uzun vadeli yatırımlar veya mevsimlik kiralamalar için idealdir.

TürVilla
Yatak odaları4
Banyolar4
Yaşam alanı271 m²
Plot area470 m²
Fiyat / m²€3,125
ŞehirBodrum
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_BJV-00485-4-DetachedVilla

Location

bodrum’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€847,000

3,125 / m²·MERI 7.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname