merilista
6.5MERIİstikrarlı piyasa
Istanbul Şişli'de 2 yatak odalı daire — €2,460,000

Istanbul · Turkey

Istanbul Şişli'de 2 yatak odalı daire — €2,460,000

+27

Istanbul Şişli'de 2 yatak odalı daire — €2,460,000

Istanbul · Turkey

€2,425,000·Apartment·2 bedrooms·2 bathrooms·164 m²·MERI 6.5

Canlı Şişli bölgesinde yer alan bu mülk, 60,000 metrekarelik kapsamlı bir gelişim alanı içinde bulunmaktadır. Çevre, modern olanaklar ve kültürel simgelerin bir karışımı ile karakterizedir; Amerikan Hastanesi gibi önemli tesisler sadece 120 metre, City’s Alışveriş Merkezi ise 450 metre mesafededir. Sakinler, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu (1 km) ve Taksim Meydanı (2.4 km) gibi önemli cazibe merkezlerine yakın olmanın yanı sıra, TEM Otoyolu ve Boğaziçi Köprüsü gibi ana ulaşım yollarına da kısa bir sürüş mesafesindedir.

Bu daire, kiralama fırsatları arayan yatırımcılara, kozmopolit bir yaşam tarzı isteyen ikinci ev alıcılarına veya İstanbul'un dinamik kentsel ortamına dalmak isteyen yer değiştirenlere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Yerel gayrimenkul pazarı, özellikle zengin kültürel sunumları ve ticari potansiyeli ile tanınan bu mahallede dayanıklılık ve talep göstermektedir; bu da uzun vadeli yatırım için cazip bir seçenek haline getirmektedir.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Şişli, perakende ve kültürel sahnesi ile tanınan oldukça talep gören bir bölgedir.

• Mülk, 164 m² yaşam alanı için €2,460,000 gibi rekabetçi bir fiyatla sunulmaktadır.

• Merkezi bir konumda kiralık gelir elde etmek veya ikinci bir ev olarak idealdir.

TürApartment
Yatak odaları2
Banyolar2
Yaşam alanı164 m²
Plot area60000 m²
Fiyat / m²€14,787
ŞehirIstanbul
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_IST-00649-2-MiddleFloor

Location

istanbul’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€2,425,000

14,787 / m²·MERI 6.5
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname