merilista
8.1MERIİyi fırsat
Beylikdüzü, İstanbul'da 2 yatak odalı daire — €170,000

Istanbul · Turkey

Beylikdüzü, İstanbul'da 2 yatak odalı daire — €170,000

+34

Beylikdüzü, İstanbul'da 2 yatak odalı daire — €170,000

Istanbul · Turkey

€168,000·Apartment·2 bedrooms·2 bathrooms·101 m²·MERI 8.1

Beylikdüzü, İstanbul'da hızla gelişen bir bölge olarak, yeni marina gibi son altyapı iyileştirmeleriyle konut yatırımları için bir odak noktası haline gelmiştir. Gayrimenkul, Marmara Denizi'ne sadece bir kilometre mesafede, Gürpınar Plajı ve Büyükçekmece Gölü gibi önemli rekreasyon alanlarına yakın bir konumda bulunmaktadır. Lokasyon, E-5 devlet yoluna kolay erişim imkanı sunmakta ve İstanbul Havalimanı'na yaklaşık 33 kilometre mesafededir, bu da hem yerel hem de uluslararası sakinler için cazip bir seçenek oluşturmaktadır.

Bu mülk, uzun vadeli büyüme potansiyeli arayan yatırımcılar veya aile odaklı bir ortam arayan ikinci ev alıcıları için uygun bir seçenektir. Yerel gayrimenkul pazarı, benzer kıyı bölgelerine kıyasla rekabetçi fiyatlar sunan yeni gelişmelerle karakterize edilmektedir. Kapalı yüzme havuzu ve fitness merkezi gibi çeşitli olanaklar ile bu mülk, ailelerin ve topluluk odaklı bir yaşam tarzı arayanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Beylikdüzü, yeni marinası ve aile odaklı gelişmeleri ile popülerlik kazanmaktadır.

• Mülk, 101m² birim için €170,000 gibi rekabetçi bir fiyatla sunulmaktadır.

• Uzun vadeli kiralama veya büyüyen bir bölgede aile ikameti için uygundur.

TürApartment
Yatak odaları2
Banyolar2
Yaşam alanı101 m²
Plot area16100 m²
Fiyat / m²€1,663
ŞehirIstanbul
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_IST-01042-2-MiddleFloor

Location

istanbul’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€168,000

1,663 / m²·MERI 8.1
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname