merilista
6.7MERIİstikrarlı piyasa
Istanbul, Beyoğlu'nda 1 yatak odalı daire — €506,000

Istanbul · Turkey

Istanbul, Beyoğlu'nda 1 yatak odalı daire — €506,000

+19

Istanbul, Beyoğlu'nda 1 yatak odalı daire — €506,000

Istanbul · Turkey

€499,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·72 m²·MERI 6.7

Beyoğlu, İstanbul'un canlı bir semti olup zengin kültürel mirası ve hareketli şehir yaşamıyla tanınmaktadır. Bu mülk, Taksim Meydanı'na sadece 900 metre mesafede, ana bir caddede yer almaktadır ve hastaneler, marketler, kafeler ve alışveriş merkezleri gibi çeşitli olanaklara kolay erişim sağlamaktadır. Bölge, metro istasyonu ve toplu taşıma seçenekleri ile iyi bir şekilde bağlantılıdır, bu da şehir genelinde sorunsuz seyahat imkanı sunmaktadır.

Daireler, özellikle yatırım fırsatları, ikinci evler veya taşınma seçenekleri arayan alıcılara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Beyoğlu'ndaki konut mülklerine olan sürekli talep göz önüne alındığında, bu gelişim, yerel kiralama pazarına ilgi duyan yatırımcılar veya İstanbul'da şehir yaşamını deneyimlemek isteyen bireyler için cazip bir seçenek sunmaktadır. Modern olanakların ve önemli simge yapılarının yakınlığının birleşimi, çeşitli alıcı segmentleri arasında çekiciliğini artırmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Beyoğlu, konut mülkleri için güçlü bir talep olan aranan bir bölgedir.

• €506,000 fiyatla sunulan mülk, olanakları içermekte ve 72m² büyüklüğündedir.

• Canlı yerel pazar nedeniyle uzun vadeli yatırımlar veya kiralama fırsatları için uygundur.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı72 m²
Plot area25000 m²
Fiyat / m²€6,931
ŞehirIstanbul
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_IST-01671-1-MiddleFloor

Location

istanbul’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€499,000

6,931 / m²·MERI 6.7
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname