merilista
8.3MERIİyi fırsat
İstanbul'da 3 yatak odalı villa — €157,000

Istanbul · Turkey

İstanbul'da 3 yatak odalı villa — €157,000

+30

İstanbul'da 3 yatak odalı villa — €157,000

Istanbul · Turkey

€161,000·Villa·3 bedrooms·2 bathrooms·165 m²·MERI 8.3

Bahçeli Müstakil Dubleks Villalar, Bursa'nın Orhaneli ilçesinde bulunan Sadağı köyünde yer almaktadır. Bu bölge, yürüyüş yolları, şelaleler ve doğal kaya oluşumları ile 12 km uzunluğundaki Sadağı Kanyonu'na olan yakınlığı ile karakterizedir. Antik Sadağı Kaplıcası, bölgeye tarihi bir unsur ekleyerek hem doğa severler hem de tarih meraklıları için cazip hale getirmektedir. Eczane, sağlık merkezi ve yerel pazarlar gibi temel olanaklar, sadece 3 km uzaklıktaki Orhaneli merkezinde bulunmaktadır.

Bu villalar, yatırımcılar, ikinci ev alıcıları ve bölgeye taşınmayı düşünenler dahil olmak üzere çeşitli alıcılar için uygundur. 165 m²'lik mülk için €157,000'lık uygun fiyat aralığı, hem doğal güzellik hem de tarihi öneme değer veren yerel bir pazarda cazip bir seçenek sunmaktadır. Sakinlik ile temel hizmetlere erişim arasındaki denge, uzun vadeli ikamet veya kiralama potansiyeli için çekiciliğini artırmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Sadağı köyü, doğal güzellik ve tarihi alanların bir karışımını sunarak yerel talebi artırmaktadır.

• €157,000 fiyatıyla, mülk mevcut pazarda rekabetçi bir konum sağlamaktadır.

• Uzun vadeli yaşam, tatil evleri veya yatırım kiralama fırsatları için uygundur.

TürVilla
Yatak odaları3
Banyolar2
Yaşam alanı165 m²
Plot area200 m²
Fiyat / m²€976
ŞehirIstanbul
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_YEI-00335-3-DetachedVilla

Location

istanbul’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€161,000

976 / m²·MERI 8.3
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname