merilista
7.9MERIİyi fırsat
İstanbul'da 1 yatak odalı daire — €87,500

Istanbul · Turkey

İstanbul'da 1 yatak odalı daire — €87,500

+28

İstanbul'da 1 yatak odalı daire — €87,500

Istanbul · Turkey

€84,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·40 m²·MERI 7.9

Yalova, İstanbul, Bursa ve Kocaeli gibi büyük kentsel merkezlere olan yakınlığı sayesinde hem mevsimlik turizm hem de yıl boyunca yaşam için giderek daha fazla tercih edilen bir bölgedir. Stylish Flats, sürekli gelişimi ve temel olanaklara erişimi ile bilinen Kadıköy ilçesinde yer almaktadır. Özellikle, mülkler özel bir okul, anaokulu, market ve eczaneye yürüme mesafesindedir; ayrıca hastaneye 2.5 km ve üniversiteye 4 km mesafede bulunmaktadır. Feribot iskelesi ve Yalova merkezi sadece 5 km uzaklıkta olup, bölgeye bağlantıyı artırmaktadır.

Bu daireler, kira fırsatları arayan yatırımcılar ve ikinci ev düşünen bireyler dahil olmak üzere çeşitli alıcılara hitap etmektedir. Yerel pazar, özellikle Kadıköy'de konut birimlerine olan talebin artmasıyla istikrarlı bir büyüme göstermektedir. Kompleksin yatay tasarımı ve kapsamlı olanakları, taşınmak veya gelişen bir bölgede yatırım yapmak isteyenler için cazip bir seçenek sunmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Kadıköy ilçesi artan talep ve devam eden gelişimden faydalanmaktadır.

• €87,500 fiyatıyla, mülk 40m² bir daire için rekabetçi bir değer sunmaktadır.

• Büyüyen bir pazarda kira geliri elde etmek veya ikinci ev olarak uygundur.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı40 m²
Plot area7000 m²
Fiyat / m²€2,100
ŞehirIstanbul
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_YVX-00129-1-GroundFloor

Location

istanbul’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€84,000

2,100 / m²·MERI 7.9
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname