merilista
6.7MERIİstikrarlı piyasa
İzmir Konak'ta 1 yatak odalı daire — €255,000

İzmir · Turkey

İzmir Konak'ta 1 yatak odalı daire — €255,000

+49

İzmir Konak'ta 1 yatak odalı daire — €255,000

İzmir · Turkey

€246,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·73 m²·MERI 6.7

İzmir'in kalbinde, Konak'ta yer alan Sea-View Residence Daireleri, hem sakinler hem de yatırımcılar için stratejik bir konum sunmaktadır. Bu bölge, İzmir'in finans merkezi olarak hizmet vermekte olup, ticari faaliyetler hareketli caddeler etrafında yoğunlaşmaktadır. Emlak, metro ve diğer toplu taşıma seçeneklerine yaklaşık 300 metre mesafede yer almakta, şehrin her yerine kolay erişim sağlamaktadır. Yakın çevrede alışveriş merkezleri, Kültürpark gibi kültürel mekanlar ve kıyı boyunca rekreasyon alanları gibi olanaklar bulunmaktadır, hepsi birkaç kilometre mesafededir.

Bu daireler, kira fırsatları arayan yatırımcılar ve ikinci bir ev arayan bireyler dahil olmak üzere çeşitli alıcılara hitap etmektedir. Yerel emlak piyasası, hem yerel hem de yabancı ilgi tarafından yönlendirilen bu bölgede mülkler için sürekli bir talep göstermektedir. Modern olanakların ve temel hizmetlere yakınlığın birleşimi, bu mülkü şehir yaşamında konfor ve kolaylığı önceliklendirenler için uygun hale getirmektedir.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Konak, merkezi konumu ve toplu taşıma erişilebilirliği ile yüksek talep gören bir bölgedir.

• €255,000 fiyatıyla, mülk yerel pazarda rekabetçi bir konum sergilemektedir.

• Olanaklara ve ulaşım imkanlarına yakınlığı nedeniyle uzun vadeli yatırımlar veya mevsimlik kiralamalar için idealdir.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı73 m²
Plot area6000 m²
Fiyat / m²€3,370
Şehirİzmir
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_ADB-00013-1-MiddleFloor

Location

izmir’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€246,000

3,370 / m²·MERI 6.7
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname