merilista
6.7MERIİstikrarlı piyasa
İzmir'de 1 yatak odalı daire — €186,000

İzmir · Turkey

İzmir'de 1 yatak odalı daire — €186,000

+27

İzmir'de 1 yatak odalı daire — €186,000

İzmir · Turkey

€180,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·60 m²·MERI 6.7

İzmir'in dinamik bir ilçesi olan Bornova, üniversitelere ve temel hizmetlere yakınlığı sayesinde önemli bir kentsel gelişim ve genç bir nüfustan faydalanmaktadır. Gayrimenkul, bir otobüs durağına sadece 50 metre, büyük bir üniversiteye ise 100 metre mesafede yer almakta olup, alışveriş merkezleri ve hastaneler 500 metrelik bir yarıçap içinde bulunmaktadır. Bu bölge, devam eden kentsel ulaşım iyileştirmeleri ile desteklenen, hem sakinler hem de yatırımcılar için giderek daha cazip hale gelmektedir ve bu durum gayrimenkul değerlerini daha da yükseltmesi beklenmektedir.

Bu mülk, büyüyen kiralık pazarından faydalanmak isteyen yatırımcılar, pratik bir kaçamak arayan ikinci ev alıcıları ve Bornova'nın canlı topluluğuna çekilen yer değiştirenler dahil olmak üzere çeşitli bir kitleye hitap etmektedir. 60m²'lik daire için €186,000'lik rekabetçi fiyatı ile İzmir'in gayrimenkul manzarasında cazip bir giriş noktası sunmaktadır; şu anda yüksek talep ve sınırlı arz ile karakterize edilmektedir.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Bornova'nın devam eden kentsel gelişimi, genç profesyoneller ve aileler için cazibesini artırmaktadır.

• Gayrimenkul, €186,000'lik rekabetçi fiyatıyla yatırım getirileri için iyi bir konumda bulunmaktadır.

• İmkanlara ve üniversitelere yakınlığı nedeniyle kira geliri veya ikinci bir ev için idealdir.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı60 m²
Plot area6000 m²
Fiyat / m²€3,000
Şehirİzmir
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_ADB-00101-1-MiddleFloor

Location

izmir’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€180,000

3,000 / m²·MERI 6.7
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname