merilista
8.8MERIGüçlü yatırım
Mersin Mezitli'de 1 yatak odalı daire — €57,000

Mersin · Turkey

Mersin Mezitli'de 1 yatak odalı daire — €57,000

+23

Mersin Mezitli'de 1 yatak odalı daire — €57,000

Mersin · Turkey

€57,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·55 m²·MERI 8.8

Mersin, Türkiye'nin önde gelen bölgelerinden biri olan Mezitli, kentsel olanaklar ile doğal cazibe merkezlerine erişim imkanı sunan bir yapıya sahiptir. Emlak, yerel pazarlara 400 metre, eczanelere 740 metre ve bir ortaokula sadece 1.1 kilometre mesafede yer almaktadır. Plaja 1.6 kilometre mesafede ulaşılabilirken, daha büyük alışveriş merkezleri ve rekreasyon alanları da yakın konumdadır; bu da çeşitli yaşam tarzı ihtiyaçları için işlevsel bir yer haline getirmektedir.

Bu mülk, özellikle yatırımcılar ve ikinci bir ev düşünen alıcılar için cazip bir seçenek sunmaktadır. Yerel emlak piyasası, yeni projelerin artışı ve kaliteli konut talebinin yükselmesi ile büyüme belirtileri göstermektedir. Geniş olanaklar sunan iyi yapılandırılmış 14 katlı proje ile bu birim, gelişmekte olan bir bölgede kiralama fırsatları veya uzun vadeli yatırım arayan bireyler için özellikle uygundur.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Mezitli, kentsel olanakları ve kıyıya yakınlığı nedeniyle artan bir talep görmektedir.

• €57,000 fiyatıyla, birim büyüyen bir piyasada rekabetçi bir değer sunmaktadır.

• Kısa süreli kiralamalar için veya kıyı erişimi arayan yer değiştiriciler için ikinci bir ev olarak uygundur.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı55 m²
Plot area11507 m²
Fiyat / m²€1,036
ŞehirMersin
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_ICX-00062-1-MiddleFloor

Location

mersin’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€57,000

1,036 / m²·MERI 8.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname