merilista
8.8MERIGüçlü yatırım
Mersin'de 0-yatak odalı Daire — €42,000

Mersin · Turkey

Mersin'de 0-yatak odalı Daire — €42,000

+35

Mersin'de 0-yatak odalı Daire — €42,000

Mersin · Turkey

€42,000·Apartment·1 bathrooms·39 m²·MERI 8.8

Mersin'in Erdemli ilçesindeki Tömük bölgesi, kıyı erişimi ve kentsel olanakların birleşimi ile karakterize edilmekte olup, hem sakinleri hem de yatırımcıları çekmektedir. Plaja yalnızca 600 metre mesafede bulunan otel konseptli proje, marketler ve yemek seçenekleri gibi temel hizmetlere yakınlık sunmaktadır; en yakın market sadece 250 metre uzaklıktadır. Bölge, özellikle yakınlardaki Çukurova Uluslararası Havalimanı ve Mersin Uluslararası Limanı gibi altyapı gelişmelerinden faydalanmakta ve çeşitli demografik gruplar için cazibesini artırmaktadır.

Bu mülk, tatilcilerin ihtiyaçlarına yönelik otel tarzı olanakları ile kısa süreli kiralama fırsatları arayan yatırımcılar için özellikle uygundur. Mersin'deki yerel gayrimenkul piyasası giderek daha elverişli hale gelmekte, bölgenin artan popülaritesi nedeniyle kiralık mülk talebi artmaktadır. Ayrıca, bu projenin tasarımı ve konumu, erişilebilir bir Akdeniz tatili arayan ikinci ev alıcıları için cazip bir seçenek haline getirmektedir.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Tömük, plaja yakınlığı nedeniyle yüksek talep gören bir bölgedir.

• €42,000 fiyatla, bu 39m² birim yerel piyasada rekabetçi bir değer sunmaktadır.

• Kısa süreli kiralamalar veya ikinci bir ev olarak ideal olup, potansiyel getirileri artırmaktadır.

TürApartment
Banyolar1
Yaşam alanı39 m²
Plot area7078 m²
Fiyat / m²€1,077
ŞehirMersin
ÜlkeTurkey
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_ICX-00168-0-MiddleFloor

Location

mersin’de daha fazla

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Belek, Antalya'da 4 yatak odalı villa — €1,390,000

Antalya · Villa

€1,390,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Çankaya Ankara'da 2 yatak odalı daire — €283,000

Ankara · Apartment

€278,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon'da 4 yatak odalı daire — €227,000

Trabzon · Apartment

€228,000

€42,000

1,077 / m²·MERI 8.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname