merilista
7.8MERIİyi fırsat
Sobha Hartland II, Dubai'da 1 yatak odalı daire — €484,000

Dubai · UAE

Sobha Hartland II, Dubai'da 1 yatak odalı daire — €484,000

+9

Sobha Hartland II, Dubai'da 1 yatak odalı daire — €484,000

Dubai · UAE

AED 2,025,000· €477,000·Apartment·1 bedrooms·1 bathrooms·72 m²·MERI 7.8

Meydan'daki Sobha Hartland II, Dubai'de önemli bir gelişimi temsil etmektedir ve 750,000 metrekarelik geniş bir konut alanı ile karakterizedir. Kompleks, Dubai Mall ve Palm Jumeirah gibi önemli şehir simgelerine yakın bir konumda stratejik olarak yer almaktadır ve çeşitli ulaşım seçeneklerine anında erişim sağlamaktadır. Bu bölge, doğal manzaralar ile kentsel olanakların birleşimi ile tanınmakta olup, birden fazla alışveriş merkezi ve rekreasyon tesisleri sunarak dengeli bir yaşam tarzı arayan sakinler için cazip bir seçenek oluşturmaktadır.

Bu mülk, modern bir kentsel ortamda yüksek büyüme potansiyeli arayan yatırımcılar ve yer değiştirenler için özellikle uygundur. Yerel piyasa, merkezi konumlarda konut birimlerine artan bir talep yansıtmaktadır ve bu da ikinci ev alıcıları için çekici bir seçenek haline gelmektedir. 72m²'lik bir daire için €484,000'lik rekabetçi fiyat noktası ile Sobha Hartland II, oldukça talep gören bir bölgede uzun vadeli yatırımlar ve kiralama fırsatları için geçerli bir fırsat sunmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Meydan, ana kentsel olanaklara yakınlığı ile artan bir talep görmekte.

• 72m² için €484,000 fiyat, bölge için rekabetçi.

• Kiralama geliri elde etmek veya Dubai'de ikinci bir ev olarak uygundur.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar1
Yaşam alanı72 m²
Plot area1200 m²
Fiyat / m²€6,625
AED / m²AED 28,125
ŞehirDubai
ÜlkeUAE
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_DXB-00058-1-MiddleFloor

Location

dubai’de daha fazla

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 2,025,000

477,000

AED 28,125 / m²6,625 / m²·MERI 7.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname