merilista
7.6MERIİyi fırsat
Business Bay, Dubai'da 2 yatak odalı daire — €1,790,000

Dubai · UAE

Business Bay, Dubai'da 2 yatak odalı daire — €1,790,000

+28

Business Bay, Dubai'da 2 yatak odalı daire — €1,790,000

Dubai · UAE

AED 7,490,000· €1,765,000·Apartment·2 bedrooms·3 bathrooms·186 m²·MERI 7.6

Business Bay, Dubai'nin ticaret merkezi olarak işlev görmektedir ve dinamik bir şekilde kurumsal ofisler, lüks perakende mağazaları ve restoranların birleşimiyle karakterizedir. Daireler, Dubai Kanalı boyunca, ünlü Dubai Mall'a sadece birkaç dakika ve Dubai Uluslararası Havalimanı'na kısa bir sürüş mesafesinde konumlanmıştır. Bu bölge, modern mimari yapısıyla dikkat çekmekte olup, Burj Khalifa gibi belirgin bir simgeye sahiptir ve bölgenin finans ve ticaret odaklı yapısını yansıtmaktadır.

Bu mülk, hızla gelişen bir bölgede fırsatlar arayan yatırımcılar ve ikinci ev alıcıları için uygundur. Temel olanaklara yakınlığı ve sürekli artan profesyonel ve turist akışı göz önüne alındığında, yerel piyasa güçlü bir kiralama talebi göstermektedir. Yerleşim düzeni ve tasarımı, konfor ve kolaylık arayan bireylere hitap etmekte olup, canlı bir kentsel ortamda yaşam tarzı ve yatırım potansiyelini önemseyenler için cazip bir seçenek sunmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Business Bay, kurumsal ve eğlence cazibelerinin bir karışımına sahip yüksek talep gören bir bölgedir.

• Mülk, 186m² için €1,790,000 fiyatla, piyasada rekabetçi bir değer sunmaktadır.

• Bölgenin sürekli doluluk oranları göz önüne alındığında, uzun vadeli yatırımlar veya kiralamalar için idealdir.

TürApartment
Yatak odaları2
Banyolar3
Yaşam alanı186 m²
Plot area7000 m²
Fiyat / m²€9,489
AED / m²AED 40,269
ŞehirDubai
ÜlkeUAE
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_DXB-00073-2-MiddleFloor

Location

dubai’de daha fazla

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 7,490,000

1,765,000

AED 40,269 / m²9,489 / m²·MERI 7.6
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname