merilista
7.5MERIİyi fırsat
Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai · UAE

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

+29

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai · UAE

AED 22,370,000· €5,265,000·Apartment·3 bedrooms·4 bathrooms·357 m²·MERI 7.5

Burj Khalifa Manzaralı Daireler, Dubai'nin Al Safa bölgesinde, konut ve ticari alanların karışımıyla karakterize edilen bir konumda yer almaktadır. Bölge, alışveriş merkezleri, iş merkezleri ve yürüyüş yolları ile rekreasyon alanları sunan geniş Safa Parkı gibi yeşil alanlar dahil olmak üzere çeşitli olanaklarla iyi bir şekilde hizmet vermektedir. Bu merkezi konum, Burj Khalifa, Meydan Dubai ve Dubai Uluslararası Havalimanı gibi önemli noktalara kolay erişim imkanı sunarak farklı sakinler için cazibesini artırmaktadır.

Bu mülk, özellikle ikinci bir ev arayan yüksek gelirli bireyler veya hızla gelişen bir pazarda getiri arayan yatırımcılar için uygundur. Lüks olanakların varlığı ve Dubai'nin finans merkezlerine yakınlığı, uzun vadeli kiralamalar veya yaşam tarzına yönelik bir yaşam arayanlar için geçerli bir seçenek haline getirmektedir. Yüksek kaliteli müzelere olan sürekli talebi gösteren bir pazar ile bu daire, seçkin alıcıların tercihleriyle iyi bir uyum içindedir.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Al Safa merkezi bir konumda olup, ana iş ve eğlence bölgelerine kolay erişim sunmaktadır.

• €5,340,000 fiyatıyla, mülk lüks segmentte rekabetçi bir seçenek sunmaktadır.

• Büyüyen bir pazarda kira geliri arayan ikinci ev alıcıları veya yatırımcılar için idealdir.

TürApartment
Yatak odaları3
Banyolar4
Yaşam alanı357 m²
Plot area8000 m²
Fiyat / m²€14,748
AED / m²AED 62,661
ŞehirDubai
ÜlkeUAE
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_DXB-00077-3-MiddleFloor

Location

dubai’de daha fazla

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

Sobha Hartland II, Dubai'da 1 yatak odalı daire — €484,000

Sobha Hartland II, Dubai'da 1 yatak odalı daire — €484,000

Dubai · Apartment

€477,000

AED 22,370,000

5,265,000

AED 62,661 / m²14,748 / m²·MERI 7.5
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname