merilista
7.8MERIİyi fırsat
Dubai'da 1 yatak odalı daire — €859,000

Dubai · UAE

Dubai'da 1 yatak odalı daire — €859,000

+19

Dubai'da 1 yatak odalı daire — €859,000

Dubai · UAE

AED 3,595,000· €846,000·Apartment·1 bedrooms·2 bathrooms·70 m²·MERI 7.8

Trump Hotel & Residences, Dubai Ticaret Merkezi bölgesinde, Sheikh Zayed Yolu boyunca yer alan dikkat çekici bir alandadır. Bu konum, Dubai Dünya Ticaret Merkezi ve ikonik Burj Khalifa gibi önemli simgelere yakınlığı ve erişilebilirliği ile öne çıkmaktadır; her ikisi de sadece birkaç dakika mesafededir. Bölge, şehrin çeşitli noktalarına bağlantıyı artıran metro istasyonları ile iyi bir şekilde hizmet vermekte olup, yüksek kaliteli oteller, restoranlar ve etkinlik alanları ile dolu bir yaşam tarzı sunmaktadır.

Bu mülk, yüksek talep gören bir bölgede kiralama fırsatları arayan yatırımcılar, modern bir kaçış arayan ikinci ev alıcıları veya Dubai'nin dinamik kültürüne dalmak isteyen yerleşimciler gibi çeşitli alıcılar için idealdir. Yerel pazar, konut birimlerine yönelik sürekli bir talep göstermekte olup, bu mülkü potansiyel olarak karlı bir uzun vadeli yatırım haline getirmektedir. Mahalle bağlamında rekabetçi bir giriş fiyatı ile, hem yaşam tarzı hem de yatırım hedefleyenler için cazip bir seçenek sunmaktadır.

Bu mülk neden öne çıkıyor

• Dubai Ticaret Merkezi bölgesi, iş ve konut karışımı nedeniyle güçlü bir talebe sahiptir.

• €859,000 fiyatıyla, mülk yerel pazarda rekabetçi bir giriş noktası sunmaktadır.

• Dubai'ye taşınanlar için kiralama geliri elde etmek veya ikinci bir ev olarak uygundur.

TürApartment
Yatak odaları1
Banyolar2
Yaşam alanı70 m²
Fiyat / m²€12,086
AED / m²AED 51,357
ŞehirDubai
ÜlkeUAE
KaynakTEKCE Gayrimenkul
İlan IDtekce_DXB-00244-1-MiddleFloor

Location

dubai’de daha fazla

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai'da 2 yatak odalı daire — €4,630,000

Dubai · Apartment

€4,565,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €5,340,000

Dubai · Apartment

€5,265,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai'da 3 yatak odalı daire — €1,990,000

Dubai · Apartment

€1,965,000

AED 3,595,000

846,000

AED 51,357 / m²12,086 / m²·MERI 7.8
Verified by EVE· 13 Apr 2026

property.agentMatchTitle

property.agentMatchDesc

Hızlı iletişim — size tam mülk raporunu göndereceğiz

Ücretsiz · Taahhüt yok · 24 saat içinde yanıt

Visit MeriSignature →

Merilista'daki piyasa verileri resmi kamu kaynaklarından (Eurostat, INE, Dubai Arazi Dairesi, TCMB) alınmıştır ve yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. MERI puanları karşılaştırmalı göstergelerdir — mali tavsiye değildir. Yatırım kararları vermeden önce her zaman bağımsız durum tespiti yapın. Feragatname